Naše úspěchy

Úspěch v krajském kole Logické olympiády

V pátek 3. listopadu proběhla krajská kola již 16. ročníku Logické olympiády. Ve všech 14 krajích ČR usedlo prezenčně k řešení zapeklitých úloh na 50 nejlepších řešitelů z online základního kola. Z naší školy do krajského kola postoupili 2 žáci, David Hložánek a Sebastian Lejska. V obrovské konkurenci se David umístil na krásném 13. místě a Sebastian na 26. Oběma gratulujeme a děkujeme rodičům i učitelům za spolupráci.

Celá informace v Aktualitách z listopadu 2023.

Vzhůru na republiku – atletický čtyřboj a úspěch našich atletů v krajském kole

Další povedené vystoupení mají za sebou naši sportovci v atletickém čtyřboji družstev konaném na ZŠ Laštůvkova. Při atletickém čtyřboji je družstvo tvořeno 5 závodníky a každý závodí ve 4 disciplínách – běh na 60 metrů a vytrvalost, hod nebo vrh, skok daleký nebo vysoký. Každý výkon se boduje dle atletických tabulek a počítá se součet bodů za všechny disciplíny.

Naše družstva se vedla velmi zdatně a v součtu bodů jsme v kategorii mladších žáků a žákyň obsadili 1. místo v kraji a zajistili si postup na republikové finále tohoto víceboje.

Celá informace v Aktualitách z října 2023.

Dvojnásobné vítězství v okresním kole atletického čtyřboje

Jsme rádi, že i mezi novými žáky máme šikovné atlety. Většina z nich nechodí do atletiky a přitom dokáží porazit i ty nejlepší. Pod vedením pana učitele Půčka jsme 4. 10. 2023 v sedm hodin ráno odjeli ke škole Laštůvkova. Zde se konaly závody v atletickém čtyřboji družstev. V konkurenci 14 brněnských škol jsme vybojovali první místo v kategorii mladší žákyně i v kategorii mladší žáci.

Závodů se zúčastnili: Patrik Nimrichter, Antonín Kočvara, Tomáš Tesárek, Petrla Viktor, Matěj Šiška, Natálie Hortová, Nela Sedláčková, Kateřina Mazourová, Sára Schneiderová a Bára Krsková.

Celá informace v Aktualitách z října 2023.

Pozitivní hodnocení adaptačního pobytu 6. tříd v Jedovnicích na konci září 2023

Všichni rodiče žáků, kteří se zúčastnili ankety (45 respondentů) potvrdili, že jejich dítě přijelo z pobytu spokojené a že akce splnila svůj účel - děti a učitelé se lépe poznali a stmelili. S podrobnostmi ankety se můžete seznámit v přiloženém dokumentu

Zmíněný adaptační pobyt 6. tříd si můžete připomenout v Aktualitách ze září 2023.

Nadprůměrné výsledky našich žáků v jednotné přijímací zkoušce ve středních školách s maturitní zkouškou

Výsledky ilustruje tabulka a grafy z přiloženého dokumentu. Za poslední roky jsme vždy v tomto nadprůměru s mírně vzrůstající tendencí.

Celá informace v Aktualitách se srpna 2023.