Aktuality

Naše dívky z 1. stupně jsou mistryněmi jižní Moravy ve vybíjené

Ve středu 15. 5. 2024 zvítězily naše dívky z 1. stupně ve finále krajské soutěže ve vybíjené, které se konalo na ZŠ Pavlovská v Brně. Postoupily zde z okrskového a městského kola bez jediné porážky a ani v krajském kole se nenašel soupeř, který by je porazil... celý příspěvek

Úspěch ZŠ Horníkova na 16. ročníku závodu Běh líšeňských škol

Ve čtvrtek 6. června 2024 se žáci naší školy zúčastnili 16. ročníku populárního závodu "Běh líšeňských škol" v malebné líšeňské rokli. Soutěžilo se v různých kategoriích na tratích dlouhých 450 m a 520 m. Naše škola, ZŠ Horníkova, zaznamenala významný úspěch, když naši žáci získali celkem šest medailových umístění za I. stupeň... celý příspěvek

Obědy pro děti

Financování obědů potřebným dětem je téma v dnešní době častého zdražování hodně aktuální. Tuto pomoc poskytuje v naší zemi nadace WOMEN FOR WOMEN... celý příspěvek

Dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo

Ve čtvrtek 6. 6. 2024 jsem se vydala se čtyřmi našimi postupujícími žáky 2. stupně na krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů do Břeclavi... celý příspěvek

Parlamen v zoo

Členové žákovského parlamentu v letošním školním roce rozhodli, že z peněz vybraných v rámci svačinek pro sovičku bude naše škola sponzorovat kromě sovice sněžní ještě kapybaru a tapíra jihoamerického... celý příspěvek

Atletické závody mezi školními družinami na ZŠ Masarova

Minulý týden se na ZŠ Masarova konaly atletické závody mezi školními družinami, které prověřily mladé sportovce z různých škol v okolí... celý příspěvek

MasterChef Horníkova 2024

Nejoblíbenější soutěž, kterou pořádají členové žákovského parlamentu, zná už svého vítěze. V letošním roce bylo zadání BRAMBORY NA TISÍC ZPŮSOBŮ. O akci byl takový zájem, že jsme museli redukovat počet soutěžních družstev.... celý příspěvek