Školní kuchyně

Jídelníček

Upozornění:

Aktuální upozornění


Upozorňujeme, že z důvodu vyhlášené stávky dne 27. 11. 2023 se nevaří. Všichni strávníci budou mít automaticky odhlášené obědy včetně dětí v MŠ a ZŠ. V úterý 28. 11. bude změna v JL. Místo zapečených těstovin s vepřovým masem a sýrem se bude vařit koprová omáčka s vejci a kynutým knedlíkem. Bohužel bychom nestihli vše v úterý připravit.
Úterní oběd je potřeba přihlásit nebo odhlásit nejpozději v pátek 24. 11. do 12.00.
Situace ve školní kuchyni se ale lepší a od 4. 12. bude s největší pravděpodobností opět výběr ze 2 jídel, a proto opět prosíme o sledování změn na stránkách školní kuchyně.

Upozorňujeme, že z důvodu stále chybějícího personálu budeme i nadále vařit pouze jedno jídlo. Prosíme o sledování aktualizovaných jídelních lístků. Strávníci, kteří mají objednaný oběd č.2, nemusí nic měnit. Objednávka samozřejmě zůstává platná, ale bude jim vydán oběd č.1. Děkujeme za pochopení.
V jídelních lístcích může být hvězdičkou a červeným písmem zvýrazněno, že se jedná o jídlo připravené podle nového, v minulosti nepoužitého receptu. 

Hodnocení naší školní kuchyně strávníky
Stravujete se v naší školní kuchyni? Chutná Vám? Jste spokojení nebo nám chcete dát podrobnější zpětnou vazbu? Můžete. Aktivní odkaz na dotazník je poslední položkou nabídky na této stránce. Výsledky dotazníků chodí i do rukou ředitele školy, který je každý měsíc probírá na poradě s vedením kuchyně a hlavním kuchařem. Každý měsíc se Vám pokusíme společně odpovědět na Vaše podněty. Hodnocení a odpovědi za měsíc září najdete v přiloženém dokumentu.

Upozorňujeme, že od začátku ŠR 2023/2024 se strava pro děti z našich MŠ v první den jejich nemoci vyzvedává v jídelně školy. Vchod je z vnitřního bloku budovy, jak je vyznačeno červenou šipkou na přiloženém obrázku.  Stejný vchod je určen i pro cizí strávníky školní jídelny. Výdej obědů do jídlonosičů pro cizí strávníky a nemocné žáky ZŠ Horníkova i MŠ Horníkova probíhá od 10:30 do 11:15

Platba za stravování dětí ze ZŠ je stanovena:

Platba za celodenní stravování dětí z mateřských škol je stanovena pro děti 3-6 let na 1 050 Kč a pro děti 7 let na 1 150 Kč měsíčně. 

Žádáme rodiče o navýšení záloh měsíčních plateb. Platby musí být uhrazeny nejpozději do 25. dne v měsíci na měsíc následující na účet 19-5115460237/0100.

jídelníček1.pdf
jídelníček2.pdf
jídelníček3.pdf
jídelníček4.pdf